Maģiskās brilles un citi triki, kas uzlabo redzi. Vai tie patiešām strādā?

1 komentārs

Ar redzes problēmām mūsdienās saskaras daudzi, īpaši tie, kuri ikdienā pavada daudz laika pie datora. Izrādās, ka bez klasiskajām brillēm ir vēl dažādi paņēmieni un arī instrumenti, kā uzlabot redzi.

Viens no tādiem ir acenes, kas pēc skata atgādina parastas saulesbrilles, taču, ieskatoties tuvāk, redzams, ka to stikliņos iestrādāti pavisam mazi caurumiņi, kas ļauj labāk koncentrēt skatienu. Bez Tabu “maģiskās brilles” iedeva izmēģināta arī neatkarīgiem ekspertiem, un divi no trim atzina, ka ar tām lasīt patiešām esot vieglāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiebilst, ka ir arī dažādas interneta lapas, kurās tiek solīti visādi brīnumi, taču tām ne vienmēr var uzticēties. Ja nav plānā iegādāties kādus īpašus redzes uzlabotājus, tad jāatceras, ka ir arī vingrinājumi, kurus izmantojot var sasniegt līdzīgus rezultātus.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • redzīgais
    0

    redzīgais

    Kā tad!

    04.02.2016 06:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas