LMT Jaunciemā ceļ sakaru bāzes torni, bet iedzīvotāju viedokli neviens nav paprasījis

3 komentāri

Šonedēļ Jaunciema 9. šķērslīnijā uzstādīts jauns apskates objekts, kura nosaukums ir – LMT sociālās bezatbildības tornis, ziņo raidījums Bez Tabu!

Norādi izveidojuši Jaunciema iedzīvotāji, kuri pavisam nejauši uzzinājuši par telekomunikāciju operatora vēlmi privātmāju pudurī uzbūvēt jaunu sakaru bāzes staciju. Viņiem šī ideja ļoti nepatīk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ tagad celtnieku rosīšanos ieskauj iedzīvotāju sagatavotie plakāti. Tuvākā dzīvojamā māja atrodas aptuveni 40 metru attālumā no tornim atvēlētās vietas. Par celtniecības darbiem nav veikta publiskā apspriede – proti, atļaujas celšanai izsniegtas, bet iedzīvotāju viedokli neviens nav pajautājis.

Tādēļ šobrīd savākti jau 140 iedzīvotāju, kuri iebilst pret torņa celtniecību tiešā privātmāju tuvumā, paraksti. Vēl vairāki iedzīvotāji nolēmuši izbeigt līgumattiecības ar LMT, tādējādi sodot kompāniju.

Foto

Skaties video un uzzini, ko par to saka eksperti un uzņēmums!

3 komentāri

TOP komentāri

 • D
 • kate ςίτrδηīgā
  0

  kate ςίτrδηīgā

  Aizveries , viņi vienkārši izrāda protestu pret to milzeni!

  20.05.2016 17:42

 • Ddd
  0

  Ddd

  Glupa tauta ... mums ir tiesības būt veseliem ir viens no lozungiem, sviests. Interesanti, ar kādām tiesībām ir uzstādīta brūnā zīme, savācas ļaudis un uz savu galvu to uzstāda, cik zinu "atpūtas vietām" ir pamatīga birokrātija jāiziet lai ko tādu izdarīt uuz koplietošanas cēliem, bet te ... ieteiku atbildīgajiem dienestiem to blamāžu novākt.

  11.05.2016 11:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas