Līvu dziesma Eglīte izraisa skandālu draudzē! Kāpēc tā?

1 komentārs

Rokgrupas Līvi Ziemassvētku dziesma Eglīte raisījusi plašās domstarpības Septītās dienas adventistu draudzē. Šīs dziesmas atskaņošana bijusi par pamatu mācītāja atstādināšanai. 

”Tas bija plānots, kā svētku, priecīgs dievkalpojums. Jau pēc tam, kad bija notikušas lūgšanas un lasījumi, tad tika atskaņota šī dziesma. Ideja bija šo dievkalpojumu padarīt priecīgāku,” stāsta atstādinātais mācītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd mācītājs no amata ir atstādināts uz trīs mēnešiem, jo draudze savākusi 47 ticīgo parakstus iesniegumam, kurā pausta nepatika pret Ziemassvētku dievkalpojuma laikā atskaņoto dziesmu.

”Draudzes locekļiem par smagu pārbaudījumu izvērtās dievkalpojums, kurš bija pagānu Ziemassvētku cienīgs  pasākums. Tā laikā tika dejots steps un draudze kopīgi tika aicināta dziedāt rokgrupas Līvi dziesmu Eglīte,” teikts iesniegumā.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • Esiet modri - sektanti
  0

  Esiet modri - sektanti

  47 sektanti vienkārši aiz bezdarbības grib pašķendēties
  Akmasdies ko iedomājušies sāks vēl ziemassvētku eglīti dziedāt ak vai vai vai.
  Bet kad ierauga mazus bērnus, tad gan visas domas citur. Cilvēki sargiet savus bērnus no šādiem 47 ... Tiem cilvēkiem smadzenes izskalotas un kas zin kas pēkšņi vēl ienāks prātā... Šodien mācītāju noēst rīt kādu pa kluso nogalināt...

  06.03.2016 21:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas