Līvu akvaparka klienti satraucas, ka ģērbtuvēs tiek novēroti! Vadība šādus pārmetumus noliedz

2 komentāri

Bez Tabu skatītājs ziņo, ka Līvu akvaparkā virs pārģērbšanās kabīnēm izvietotas video novērošanas kameras. Klāt pievienotā fotogrāfija liecina, ka patiešām maza melna actiņa ir tieši virs pārģērbšanās kabīnēm.

Ar skatītāja sūtīto fotogrāfiju Bez Tabu dodas skaidrot, kas tā ir par kameru un ko īsti tā redz? Rīgas ielās sastaptie ļaudis visi kā viens atzīst, jā, kameras acs vērsta uz kabīnēm. Un pastāv aizdomas, ka tās fiksē visu, kas notiek pārģērbšanās kabīnēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāda sieviete pauž neviltotu sašutumu un izbrīnu: ”Man šķiet, ka viņa skatās, ko es daru pārģērbšanās kabīnē, ārprāts!”

Vēl kāds garāmgājējs lēš: ”Laikam kāds ļoti rūpējas par drošību. Pārāk komfortabli cilvēks tur nejustos un piedomātu, ko dara šai kabīnē!”

Foto

Bet pats galvenais kur šie ieraksti paliek un kurš ar tiem izklaidējas? To noskaidrot Bez Tabu dodas uz Līvu akvaparku, kur gūstam apliecinājumu par šīs fotogrāfijas autentiskumu.

Tiesa gan, kameras acs uztveršanas zonā nav ģērbtuves, tā ir vērsta uz publisko zonu, un kalpo tikai un vienīgi tāpēc, lai novērstu noziedzīgus nodarījumus un aizsargātu atpūtnieku īpašumu.

Līvu akvaparks direktore Velta Lasmane

Mums jānomierina mūsu klienti, mēs neskatāmies kabīnēs iekšā!

Mazais melnais bumbulītis ir līdzīgs tām kamerām, kas grozās 360 grādu leņķī un redz, visu kas notiek visapkārt. Tiesa, klienti to nevar zināt, ka šī kamera nav attālināti vadāma, tieši tāpēc pēc Bez Tabu aicinājuma Līvu akvaparkā Datu valsts inspekcija veica pārbaudi un secināja, ka ir noticis pārpratums.

Ar šo videonovērošanas kameru nevar redzēt to, kas notiek ģērbtuvēs. Bet, tā kā kamera ir tik maldinoša, inspekcijas ieteikusi akvaparka vadībai nomainīt maldinošo kameru pret tādu, kas noņemtu jebkādu šaubu ēnu par Līvu akvaparka darbinieku godaprātu.

Starp citu dienā, kad Bez Tabu viesojas ūdens atrakciju parkā, maldinošā kamera ir nomainīta.

Datu valsts inspekcijas pārstāve atgādina: ”Vietās, kur fiziskas personas gaida īpaši augstu privātuma aizsardzību tualetēs, pārģērbšanās kabīnēs veikalos videonovērošana vispār ir aizliegta.”

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Gita
  0

  Gita

  Nu tad neklusē, Mazais, pastāsti, kā ir patiesībā!

  20.05.2016 08:52

 • Mazais
  0

  Mazais

  Es varu pateikt vairāk par šīm kamerām jo strādāju tur 3gadus

  19.05.2016 20:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas