Liepājas pasta darbinieki atsakās vīrietim atdot ilgi gaidīto sūtījumu

7 komentāri

Apguvis internetu, liepājnieks Vitauts atklājis, ka, iepērkoties internetā, var ietaupīt. Vecis kārtējo pirkumu un pēc īsa laika saņēmis paziņojumu, ka paka ir atsūtīta. Diemžēl Liepājas Pasta nodaļas darbinieki atteikušies paku vīrietim atdot. 

Pasta darbinieki teikuši, ka nevar atdot paku, jo uz tās norādīts tikai saņēmēja vārds, bez uzvārda. Vitauts gan atklāj, ka, veicot pasūtījumu, uzvārds nemaz neesot bijis jāraksta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis rādījis personas apliecinošus dokumentus un izrakstu no interneta bankas, kas apliecina, ka viņš apmaksājis konkrēto sūtījumu, tomēr paka nav izsniegta.

Foto

Video

7 komentāri

TOP komentāri

 • Sarmīte
  +2

  Sarmīte

  Ja sūtītājs pats nav pasūtījuma anketā visu aizpildījis kā vajag, tad nākas sastapties ar zināmām neērtībām. Ja jau liepājnieks Vitauts cik saprotu nesen apguvis internetu tad nav brīnums ka nesaprot vārda - "name" nozīmi. Tas nozīmē pilnu vārdu un uzvārdu. Pasta darbinieki jau neatraidīja liepājnieku Vitautu, bet piedāvāja likumīgo kļūdas risinājumu lai varētu savu paciņu saņemt. Bet ja kungs pats grib pieturēties pie nez kādas principa lietas, tad lūdzu - uz priekšu. Varu novēlēt labāk apgūt internetu un pie viena arī starptautiski pieņemtās normas par dažādu dokumentu aizpildīšanas, jo preču pasūtījuma veidlapa internetā arī ir dokuments.

  23.01.2016 22:04

 • es
  0

  es

  Man ar tā bija, dabuju rakstīt maksas iesniegumu, protams, par katru preci atsevišķi...un tad divas dienas jāgaida apstiprinājums, neatmaksājas sūtīt, ja pēc tam vel tāda pēršanās

  27.01.2016 09:51

 • Linda
  0

  Linda

  Tu jau laikam biji ta kas nedeva to paku ar savam anglu un datora zinasanam...

  24.01.2016 22:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas