Lielveikals noklusē šašlika sastāvdaļas, uz etiķetes norādot “un tā tālāk”!

0 komentāri

Raidījuma Bez Tabu mājaslapā ir sadaļa Sūdzību dēlis, kurā skatītājiem ir iespēja iesūtīt ziņu, lai brīdinātu citus par kādu aktuālu problēmu vai vienkārši izstāstītu par saviem novērojumiem!

Šoreiz vēstuli iesūtījusi Linda, kura veikalā Maxima nopirkusi iemarinētu šašliku un sākusi pētīt sastāvdaļas! Tur ir pastinaki, pētersīļi, baziliks, oregano un interesantākā no piedevām ”un TĀ TĀLĀK”. Linda raksta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādu piedevu, kā “un tā tālāk”- iepriekš nebiju manījusi. Gribētu uzzināt, kas ir šī noslēpumainā piedeva? Jo šis “un tā tālāk” šašliks izrādījies visgardākais, tāpēc turpmāk, kad ar ģimeni paši marinēsim gaļu, noteikti gribētu pievienot “un tā tālāk” piedevu, lai panāktu šo lielisko garšu buķeti.

Raidījums Bez Tabu sazinājās ar Maxima Latvija pārstāvi, lai uzzinātu skaidrojumu, kas tad slēpjas zem vārdu salikuma – “un tā tālāk”!

Atbildi skaties video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas