Lielveikalā Daugavpilī gaišā dienas laikā sāk plaisāt grīda, bet apsargi neuzskata, ka draud briesmas…

0 komentāri

Nepatīkamus brīžus piedzīvojuši kāda lielveikala apmeklētāji Daugavpilī – tur gaišā dienas laikā sākusi plaisāt otrā stāva grīda, bet apsargi nav steigušies evakuēt cilvēkus.

Daugavpils tirdzniecības centra Solo apmeklētāji piedzīvojuši pavisam neomulīgas sajūtas – vienā no otrā stāva veikaliem dzirdams troksnis, kas atgādina stikla vitrīnas plīšanu. Patiesība ir vēl nepatīkamāka, jo izrādās, ka sākusi plaisāt grīda. Atsevišķi veikala apmeklētāji, baidoties par drošību, steigušies uz izeju, kamēr citi īsti nenojautuši, kas notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tirdzniecības centra vadītājs apgalvo, ka problēma nav tik liela, un laikā, kad minētajā veikalā ieradusies Bez Tabu komanda, ieplaisājušo grīdu jau klāj jaunas flīzes. Izrādās, ka plaisas izraisījis tas, ka grīdā nav iestrādātas deformācijas šuves. Tirdzniecības centra nomnieki par radušos situāciju runā visai izvairīgi, bet pārvaldnieks, jautāts, vai normāli, ka situācijas bīstamību izvērtē ēkas apsargi (kā tas bijis šajā gadījumā), atbild apstiprinoši… Tāpēc arī netika veikta lielveikala evakuācija.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas