Lieldienas un traumas? Izrādās, ka tie ir diezgan tuvi jēdzieni…

0 komentāri

Klāt ir Lieldienu nedēļas nogale un daudzi steidz mesties iekšā dažādos piedzīvojumos. Kādas ir tipiskākās iedzīvotāju neizdarības šajā pavasara laikā?

Nav nekāds noslēpums, ka šajā nogalē daudzi steidz padarīt ielaistos darbus, vai arī, ja tam atliek laika, vēlas izmēģināt ko jaunu. Lieldienu brīvdienas jau kuro gadu pašmājās paiet kūlas dedzinātāju zīmē, jo par lielākiem vai mazākiem ugunsgrēkiem, par spīti VUGD brīdinājumiem, nākas dzirdēt katru gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis arī ir tas laiks, kad daudzi pa īstam ķeras klāt dārza darbiem un jāpiebilst, ka nereti tiek gūtas dažāda rakstura traumas no neprasmīgas vai pārdrošas darbarīku izmantošanas. Visbeidzot, ir arī tāda cilvēku grupa, kurai ikdienā pietrūkst asu izjūtu, tāpēc brīvajā laikā tiek dota priekšroka ekstrēmām aktivitātēm. Viena no bīstamākajām šāda veida nodarbēm ir braukšana ar kvadriciklu, kas var rezultēties ar bīstamiem savainojumiem, tāpēc speciālisti piekodina – lai arī kādu aktivitāti izvēlētos, nevajadzētu pārvērtēt savas spējas.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas