Ledus kari Carnikavā! Namīpašnieki liedz bērniem izmantot vietējo slidotavu

4 komentāri

Kas lieliski trenē kustību koordināciju un līdzsvara sajūtu, stiprina kāju, vidukļa, sēžamvietas un dziļos muguras muskuļus? Tā ir slidošana. Acīmredzot to lieliski zina arī mūsu nākamā stāsta varone, kura katru gadu gaida, kad aizsals blakus mājai esošā Gaujas vecupe, lai varētu slidot. Taču šī sezona ir iesākusies pavisam nepatīkami, jo Carnikavā ir sākušies teju vai ledus kari.

Gaujas vecupes ledu iecienījis ne viens vien slidotājs, tostarp arī bērni. Diemžēl divas skolnieces, kuras iecienījušas vietējo slidotavu, piedzīvojušas pavisam nelāgu situāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji, pie kuru mājas atrodas Gaujas vecupe, meitenes aizdzinuši, sakot, ka tas ir viņu privātīpašums un uz tā slidot nav atļauts.

Foto

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • Anda
  +2

  Anda

  Nopietni, tagad mēs trenkāsim bērnus? Ko tad, lai viņi dara, iet mājās un turpina urbties planšetēs?

  20.01.2016 16:10

 • Mamma
  +1

  Mamma

  Kāda ir šīs slimās sievietes adrese? Varbūt pie privātīpašuma neļausim bērniem arī elpot?

  25.01.2016 12:24

 • AiGars
  0

  AiGars

  Tipiskie letiņi - tiesības zinām, pienākumus nē! Un atkal Carnikava izpaužas, diemžēl... "Ja tas IR privātīpašums.."? Ūdens tilpe var būt privātīpašums tikai tad ja pinībā atrodas viena īpašnieka teritorijā. Carnikava ir dāsni sadalījusi apbūves gabalus visādiem vienlīdzīgajiem - vajadzīgām personām. Budžus jaunos audzējam!

  02.04.2016 12:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas