Latvijas mazpilsētas mieru satricina hinduistu svinības – cilvēkiem nepatīk šīs reliģijas izpausmes

0 komentāri

Cieceres upes krastos esošā Saldus mierīgo dzīvi satricinājusi kāda vietējiem nezina reliģiska kopiena, kas apmetusies Raiņa ielas 17 namā un tur rīko, pēc vietējo iedzīvotāju sacītā, visai dīvainas tikšanās.

“Skaļi mūzika skan, bungas daudza, kliedz mikrofonā, dūmi pat kūp – kas tik tur nenotiekās,” stāsta Saldus iedzīvotājs Kaspars, kuru satrauc, ko dara šie cilvēki, kas, viņaprāt, veic kādus dīvainus rituālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kungs, kas tiek satikts pie minētā nama, netic, ka arī citiem Saldus iedzīvotājiem varētu būt pretenzijas pret notiekošo. Taču raidījuma Bez Tabu rīcībā esošā informācija liecina, – daudzi iedzīvotāji, kuriem ir bērni, tomēr ir gana satraukušies par darbībām, kas tur tiek veiktas. “Kaut kāds altāris tur viņiem ir? [..] Liekas tā jocīgi,” saka kaimiņš.

Pie nama sastaptais cilvēks saka – viņš savā īpašumā sarīkojis viesības un, ja kādam ir pretenzijas pret to, ko viņš dara savās mājās, viņš ir vienmēr atvērts diskusijai.

Šis nams, izrādās, ir nodēvēts par Saldus templi – tajā ik pa laikam, tāpat kā citās pilsētās Latvijā, pulcējas hinduisma piekritēji.

Neapmierinātie Saldus iedzīvotāji ir vērsušies policijā, taču tā nekādas darbības neesot veikusi un komentē – sabiedriska pārkāpuma tur nav un šī reliģija nav aizliegta.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas