VIDEO! Latvieši nav iecienījuši kļavu sīrupu, daudzi to pat neatpazīst!

1 komentārs

Pavārs Elmārs Tannis savulaik uz Latviju pārcēlies no Kanādas. Kļavu sīrupu joprojām uzskata par savu bērnības visiecienītāko gardumu!

Elmārs pārliecinājies, ka Latvijas iedzīvotāji kļavu sīrupu nav īpaši iecienījuši un neuzskata to par pirmās nepieciešamības produktu savās mājās, kā tas pieņemts Kanādā! Lai pārbaudītu, vai Elmāram ir taisnība, raidījums Bez Tabu veica eksperimentu – vai latvieši maz zina, kā garšo kļavu sīrups?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki, kuri kļavu sīrupu kādreiz ir nogaršojuši, uzreiz var noteikt, kas tā par garšu, taču cilvēki, kuri nekad to nav baudījuši, samulst! Skaties video!

Uztura speciāliste Laura Ābele akcentē, ka kļavu sīrups satur balto rafinēto cukuru, kas noteiktos daudzumos ir veselīgs un to drīkst lietot uzturā! Ja ikdienā sīrupus lietojam par daudz, tas var izraisīt dažādas saslimšanas, piemēram, otrā tipa cukura diabētu, aptaukošanos vai dažādas sirds slimības!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dacīte
    0

    Dacīte

    Man garšo kļavu sīrups. īpaši ar pankūkām:)

    30.03.2016 17:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas