Laiks mainīt riepas! Kā “neiegrābties” un izdarīt pareizo izvēli?

1 komentārs

Drīz pavasaris būs klāt pa īstam un šobrīd arvien vairāk autovadītāju domā par riepu nomaiņu. Kā zināt, ka nopirktās riepas patiešām būs kvalitatīvas? Bez Tabu devās to noskaidrot.

Izrādās, ka ir vairāki kritēriji, kam jāpievērš uzmanība. Pērkot jaunas riepas jāpievērš uzmanība to efektivitātes klasei, kas atsaucas uz bremzēšanas ceļa. Tas ir norādīts uz marķējuma – A ir labākais, bet G sliktākais rādītājs. Bremzēšanas ceļš starp kvalitatīvākajām un nekvalitatīvākajām riepām var būt pat 18 metri, kas ir ļoti daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl viens būtisks faktors, kuru, kā izrādās ietekmē arī riepu izvēle, ir degvielas patēriņš. Riepas, kas ļauj ekonomēt degvielu, ir dārgas, taču ja ar auto ikdienā tiek braukts daudz, tad ilgtermiņā iespējams atgūt ievērojamu naudas summu.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Deniss
    0

    Deniss

    Nezinu, kurš Latvijā pievērš uzmanību tādai lietai kā ergonomika, piemēram...

    18.03.2016 08:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas