Kur paliek pasta sūtījumi, ja tie nesasniedz adresātu?

1 komentārs

Slokā, Dzirnavu ielas 39 mājas iedzīvotāji ir pārsteigti. Šomēnes viņiem atnācis mistiski liels rēķins par gāzi! Mājas iedzīvotāji apņēmušies šo problēmu risināt, jo nesaprotot kas īsti sastāda šīs dārgās izmaksas. Dzīvokļu īpašnieki kopīgi izlemj uzrakstīt vēstuli mājas apsaimniekotājam, lai tiktu izskaidrots, kādēļ šāds rēķins pienācis un kādēļ tā summu ir tik liela.

Konkrēto māju apsaimnieko Sia Nīa Nami! Pašlaik mājas apsaimniekotāja Nadīna Štrause ir atvaļinājumā, tādēļ sazināmies ar vadību, kura ir informēta par notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par nepadarītiem darbiem un neatrisinātiem jautājumiem mājas iedzīvotāji nama apsaimniekotājam sūdzas jau vairākus gadus, līdz šim tā arī nesaņemot atbildes.

Uzrakstītā vēstule pēc mēneša tika atsūtīta iedzīvotājiem atpakaļ! Sūtījums nesasniedza savu adresātu. Kas notika ar vēstuli un kādēļ apsaimniekotājs šādi rīkojas?

Skaties video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dita
    0

    Dita

    Man vairākkārt ir bijis, ka pazūd sūtītas vēstules no Anglijas uz Latviju

    17.03.2016 10:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas