Ko slēpj krāna ūdens un vai to var dzert? Bez Tabu skaidro eksperimentā

1 komentārs

Citi krāna ūdeni dzer nebēdājot, bet citi atkal – baidās! Turklāt Latvijā darbojas kompānijas, kas piedāvā pārbaudīt ūdens kvalitāti un uzreiz arī filtrus, ar kuriem to uzlabot! Raidījums Bez Tabu veic eksperimentu – ko par krāna ūdeni saka viena no šādām kompānijām un ko – zinātnieki laboratorijā!

Eksperiments!

No raidījuma Bez Tabu biroja tiek paņemts litrs krāna ūdens. No tā pusi Bez Tabu dod testēt “brīnumfiltru” kompānijām, bet otru pusi – zinātniekiem laboratorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Filtru kompānijā” saka, ka ūdenī ir kādas minerālvielas un ka tas noteikti nav filtrēts ūdens. Pēc kompānijas izveidotās tabulas, ar Bez Tabu atnesto ūdeni kaut kas nav labi.

Tikmēr laboratorijā saka – tas ir “absolūti normāls ūdens”. Pēc standarta testēšanas parametriem, ūdens esot dzerams.

Saskaņā ar “filtru kompānijas” pausto Latvijas ūdens problēma ir tā, ka tas ir ciets un ar piemaisījumiem. “Cits uzskata, ka tas veselību neietekmē, citi – ka ietekmē. Par to vēl strīdas, kā tas ietekmē ilgtermiņā – 50, 60 gados,” saka uzņēmuma pārstāvis.

Foto

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Renāte
    0

    Renāte

    Apnikuši, ka zvanās ar saviem uzbāzīgajiem piedāvājumiem nākt uz mājām un pierādīt, kādu draņķi dzeram

    30.01.2016 19:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas