Ko lai dara kaimiņi šādā situācijā? Blakus dzīvoklis ir īsts blakšu perēklis

1 komentārs

Kaimiņi kādam, visticamāk, ne pārāk tīrīgam dzīvoklim nonākuši, maigi izsakoties, neapskaužamā situācijā – pie ciņiem regulāri “ciemos” nāk blaktis. Kaimiņi jau savā dzīvoklī veikuši dezinfekciju, taču -vai tā līdzēs nākotnē, ja pašā “blakšu perēklī” nekas netiek darīts? Ko lai iesāk?

Blakšu “epicentrs” atrodas blakus dzīvoklī, un kaimiņš stāsta – naktī blaktis paplašina savas teritorijas un nāk arī pie viņiem. Ja neko nedara un tās nenoķer, blaktis sāk pat krist no griestiem un dažreiz – pat gultā iekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka “blakšu dzīvokļa” saimnieki ar saviem apakšīrniekiem cīnīties nevēlas. Lai arī tagad tur veikta dezinfekcija, dzīvokļa iemītnieki atsakās atteikties, piemēram, no matrača, kurā mājo blaktis. Pat dezinfektors ar stāžu, ienākot minētajā dzīvoklī, bijis pamatīgā šokā.

Foto

Turklāt, visticamāk, tas ir tikai laika jautājums, kad blaktis izplatīsies arī citos dzīvokļos šajā namā. Blaktis spēj izdzīvot ļoti ilgi un iznīdēt tās – ir ļoti grūti. Blaktis var pārnēsāt arī slimības.

Taču pagaidām atbildīgie dienesti vien noplāta rokas – sociālie darbinieki netiek ielaisti “blakšu dzīvoklī”, bet Rīgas namu pārvaldnieks neko vairāk par iedzīvotāju informēšanu un koplietošanas telpu dezinfekciju nevarot darīt.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kuk
    0

    Kuk

    Fuj...kaa var patikt guleet kopaa ar blaktiim?!

    09.03.2016 23:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas