Kas notiks ar Jāņa Vaišļas operācijai saziedoto naudu? Skaidro Bez Tabu!

3 komentāri

Nesagaidot paredzēto operāciju, 9. janvārī 46 gadu vecumā aizsaulē aizgāja kultūras personība un ceļotājs Jānis Vaišļa. Kas notiks ar viņa operācijai saziedotajiem līdzekļiem?

Jau vēstīts, ka Vaišļa sirga ar sirds amiloidozi, kas ir reta un dzīvībai bīstama slimība, tādēļ bija nepieciešama sirds transplantācija. Nepieciešamajai operācijai Vaišļam sabiedrība saziedoja 120 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta skaidro, ka daļa līdzekļu ir izmantoti ceļa izdevumu uz Berlīni un Minsku, kur veiktas apskates, segšanai, tāpat arī ar apbedīšanu saistītajiem izdevumiem. Viņa akcentē, ka ikkatrs, kurš ziedojis Vaišļas operācijai, var pieprasīt līdzekļus atpakaļ, tomēr vislabāk savākto summu būtu novirzīt citiem cēliem mērķiem, piemēram, bērnu rehabilitācijai un labklājībai.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • ...
  +3

  ...

  Nesaprotu, kāpēc neliekās mierā. Kāpēc tagad ģimenei vēl liekat atskaitīties par naudu. Kāda starpība ko ģimene tagad iesāks ar jūsu noziedoto piecīti? Ko ta tagad, kad cilvēks miris, prasīsiet atpakaļ savu piecīti?

  18.01.2016 23:52

 • Lija
  +2

  Lija

  Kapec novirzit? Ziedojam Vaišļa kungam, tad lai viņa ģimenei arī paliek!

  19.01.2016 19:26

 • lasītāja
  0

  lasītāja

  Kurš teicis, ka tā nauda ģimenei nonāks?

  19.01.2016 22:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas