Kas ir Miera ielas “jaunie saimnieki”?

1 komentārs

Teju pašā Rīgas centrā, absolūti mierīgajā Miera ielā, iedzīvotāju vidū valda satraukums. Ne par to, ka visa apkārtne smaržo pēc šokolādes, bet gan par to, ka kāda nama pagalmā ik pa brīdim parādās dīvainas, neskaitāmā daudzumā esošas kastes ar augļiem.

No aizdomīgiem auto garāžās tiek stieptas kastes, bet reiz pat dzīvs jērs atstiepts, kurš bļauj kā uz kaušanu, bet sētā ik pa brīdim tiekot svilinātas dzīvnieku kājas. To visu veicot ļaudis, kuru lūgšanu veids šobrīd ir kārstais temats visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ko atklāja raidījums Bez Tabu pēc viesošanās Miera ielas vārtrūmē, skatieties jau šovakar plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas