Kaimiņa izdarību dēļ Miera ielas iedzīvotāji spiesti dzīvot ”sūdos līdz ausīm”

1 komentārs

Galvaspilsētas centrā, Miera ielā 29, kaimiņa – Miera ielas 31. nama īpašnieka – rīcības dēļ iedzīvotāji spiesti dzīvot ”sūdos līdz ausīm.”

”Mēs netiekam pie savas kontrolakas, kura atrodas blakus teritorijā. Kaimiņš, gribot attīstīt savu projektu, ir salauzis mūsu kanalizācijas cauruli,” stāsta Miera ielas 29 iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nama iedzīvotāji stāsta, ka labierīcības ir spiesti izmantot darbavietās, sporta klubos un ēd no papīra traukiem, lai pēc iespējas mazāk būtu jāizmanto kanalizācija.

Miera ielas 29 kanalizācija atrodas blakus īpašuma teritorijā. Īpašums ir nožogots, bet vieta, pa kuru iespējams piekļūt pie kanalizācijas, proti, kontrolaku, apsargā apsardzes firma, ko nolīdzis Miera ielas 31 īpašnieks.

Piemēram, pērnā gada pašā nogalē šo zemes gabalu apsargāja vismaz piecas apsardzes automašīnu ekipāžas.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aldis
    0

    Aldis

    Pašvaldībnieki kārtējo reizi iespridzina, ieinteresētība - nulle. Kāda jēga viņus vispār saukt?

    13.01.2016 08:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas