Kāds Jelgavas ielas iemītnieks savu mājokli pārvērtis “midzenī”, kuru regulāri apciemo alkoholiķi un narkomāni

0 komentāri

Kāda nama iedzīvotājs Jelgavas ielā ir pamatīgi satraucis savus kaimiņus  – vīrieša dzīvoklis kopš viņa mātes nāves pāris gadu laikā pārtapis par īstu midzeni, ko regulāri apciemo vietējie alkoholiķi un narkomāni.

Mājas iemītnieki ir noraizējušies un jau vairākkārt saukuši pašvaldības policiju, taču vietējie kārtības sargi kaimiņa Aleksandra “bohēmai” neko nav spējuši padarīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd vīrietis atrodas slimnīcā un, kā liecina viņa dzīvesvietā atrodamās ārstu izziņas, viņam ir tuberkuloze. Tas mājas kaimiņus nobiedējis vēl vairāk, jo viņiem ir jādala sausā tualete arī šīs bīstamās slimības īpašnieku.

Foto:

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas