Kāds ir sods policistiem, kuri paši pie stūres brauc nepiesprādzējušies? Skaidro Bez Tabu!

0 komentāri

Šobrīd ceļu policijas darbiniekiem, kuri paši brauca nepiesprādzējušies, ir piemēroti disciplinārsodi. “Valsts policijas ieskatā šāda rīcība nav pieņemama. Lielākajai daļai pieķerto policistu ir izteiktas piezīmes, bet viens rājiens ir darbiniekam, kurš arī vēlāk neatzina, ka viņš nav piesprādzējies, neatzīstot savu kļūdu,” pauda policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Jau ziņojām, ka raidījuma Bez Tabu žurnālists Artūrs Špaks nofilmējis, kā policists pie trafaretās policijas automašīnas stūres sēžas nepiesprādzējies, turklāt to dara apzināti, jo drošības josta piesprādzēta ”no otras puses”. Līdzīgi rīkojies arī viņa pārinieks. Uz žurnālista jautājumu, kādēļ viņi tā rīkojas, policisti taisnojās, ka automašīna esot stāvējusi, taču pirms tam Bez Tabu žurnālists nofilmējis, – policijas auto pavisam noteikti ripojis uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas