Kā tad tā? Ķengaragu “terorizē zagļu banda”, bet vietējie par to pat nav dzirdējuši…

1 komentārs

Kāds iedzīvotājs Ķengaragā vērsis uzmanību uz to, ka šajā Rīgas mikrorajonā, jo īpaši tur esošajā Salaspils ielā, pēdējā laikā notiek negantas lietas – masveida zādzības.

Aptaujājot vietējos iedzīvotājus, Bez Tabu saskaras ar pārsteidzošu reakciju – nevienam par to nekas nav zināms, un ļaudis tikai rausta plecus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nesaņemot konkrētas norādes par zādzībām, dodamies pie mikrorajonu pārraugošajiem likumsargiem, kuri sniedz šādu statistiku: pēdējā gada laikā saņemtas ziņas par vairāk nekā 200 epizodēm, bet atklāt un notvert vainīgo izdevies vien nedaudz vairāk kā 20 gadījumos.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Antons
    0

    Antons

    Kur tie laiki, kad atslēgu zem tepiķīša varēja glabāt...

    16.01.2016 19:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas