Kā tā? Vējoņa oficiālo Facebook lapu nezinātājam nav nemaz tik viegli atrast

0 komentāri

Apskatot vairāku valstu prezidentu oficiālās lapas sociālajos tīklos, var novērot, ka mūsu prezidenta Raimonda Vējoņa lapai sociālajā tīklā Facebook sekot līdzi var tikai tie, kurus ir apstiprinājis pats Raimonds Vējonis! Proti, ierakstot viņa vārdu Facebook, parādās viņa privātais profils. Bet – kur tad ir oficiālā lapa?

Tikmēr, Facebook meklētājā ierakstot vārdu Tomass Hendriks Ilvess, prezidenta izveidotajā profila lapā var redzēt aktualitātes valstī un prezidenta dzīvē, piemēram, fotogrāfijas no nesen notikušās kāzu ceremonijas. Taču, ierakstot meklētājā mūsu Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vārdu, parādās prezidenta personīgā lapa, un tajā nav iespējas sekot līdz aktualitātēm un jaunumiem valstī un prezidenta dzīvē, taču tajā ir iespēja uzaicināt Raimondu Vējoni pievienoties savam draugu pulkam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, lai atrastu to un sekotu Raimonda Vējoņa oficiālajām – Valsts prezidenta – gaitām, ir jāatrod lapa ar nosaukumu Valsts prezidents!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas