Kā svētkus pavada Rīgā esošie ārzemnieki? Skaties reportāžu!

0 komentāri

Ziemassvētku vakars klāt. Tas ir laiks, ko pavadīt kopā ar saviem mīļajiem. Taču pa dienu cilvēki vēl steidza iepirkties… Produktu topa virsotnē, tradicionāli: piparkūkas un mandarīni. Liela rosība valdīja arī Rīgas vecpilsētā. Daudzi ārzemnieki izvēlējušies Ziemassvētkus sagaidīt Rīgā.

Rīta pusē Centrāltirgū bija daudz pircēju un dienas laikā viņu skaits pieauga. Daudz darba bija svētku eglīšu pārdevējiem. Vienā rokā egle, otrā – iepirkumu maisiņi – pilni ar dažādiem gardumiem. Šogad lielā cieņā ir mandarīni. Tāpat daudzi uzsvēra, ka galdā liks pupas, zirņus, pīrāgus un piparkūkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez sniega, tomēr ar Ziemassvētku noskaņu – gada klusākie un gaišākie svētki sasnieguši pārņēmuši visu Latviju. Rīgu kā vietu, kur svinēt Ziemassvētkus ir izvēlējušies daudzi ārzemnieki.

Ārzemnieki Ziemassvētku vakaru pavadīs pastaigājoties, apmeklējot kādu brīvdabas pasākumu. Svētku mielastu viņi baudīs viesnīcā vai kādā restorānā. Rīgas tūrisma attīstības birojā informēja, ka šogad tūristu skaits ir palielinājies apmēram par 8 līdz 10 procentiem.

Ģeopolitiskās situācijas iespaidā sarucis viesu skaits no Krievijas, toties krievu iztrūkumu ar uzviju aizpildot ciemiņi no Vācijas, Lielbritānijas, Skandināvijas, Beļģijas.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas