Kā noorientēties Lieldienu olu piedāvājumā?

1 komentārs

Olu marķējums atklāj vairāk, nekā Tu vari iedomāties! Raidījuma Bez Tabu korespondents Artūrs Špaks iegādājas trīs dažādu olu pakas! Viena olu paka ir ar lauku olām, otra paka ir no lielveikala, taču trešā ir paipalas olu kaste! Artūra plāns ir olas novārīt un dot ekspertiem nogaršot, kura no tām ir visgaršīgākā!

Paka ar lauku olām vidēji maksā 1,70 eiro, kas ir daudz vairāk kā veikalā pieejamo olu paku cena. Tomēr tā nav vienīgā atšķirība!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lauku vista būs skraidījusi saulītē, ēdusi visu kas pagadās – tārpus, zālīti un graudus! Savukārt, veikalu olu perētājas atradušās sprostā, diezgan ierobežotos apstākļos un barota ar konkrētu barību!

Veikalā pirktu olu izcelsmi var redzēt, aplūkojot uz tās esošu zīmogu. Jo mazāks ir pirmais skaitlis uz olas, jo labākos apstākļos vista ir turēta. Nulle apzīmē bioloģisko ražošanu, vieninieks- brīvo turēšanu, divnieks- turēšanu kūtī, savukārt skaitlis 3- turēšanu sprostos. Nākamie divi burti norāda, kurā valstī ola ir izdēta.

Lai pagatavotu cieti vārītu vistas olu, to verdošā ūdenī jāvāra 10 minūtes, savukārt paipalu olām vārīšanas laiks ir par trešdaļu mazāks.

Kāds bija ekspertu viedoklis – kura olas ir tās labākās?

Skaties video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aiga
    0

    Aiga

    Paldies, tiešām noderīgi!

    25.03.2016 14:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas