Jūrmalnieki ir apdalīti – viņiem nav iespējas paslidot vienīgajā pilsētas slidotavā

3 komentāri

Jūrmalnieki jūtas apdalīti – kūrortpilsētā Jūrmalā ir tikai viena slidotava, un tās pašas darba laiks ir tāds, ka ledus priekus baudīt teju nekad nesanāk, raidījumam Bez Tabu sūdzas jūrmalnieki. Korespondents Alberts Dinters devās uz Jūrmalu skatīt – kas tur īsti notiek jeb, pareizāk sakot, – nenotiek.

Jūrmalas mājas apā redzams, ka darba dienu vakaros tiešām nav atvēlēta neviena stunda tiem, kuri labprāt nāktu brīvi paslidot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā sakās slidotavas apsaimniekotāji, tuvākajā laikā nekas nemainīsies. Primāri ir nodrošināt slidošanu pašvaldības mācību iestāžu audzēkņiem. Brīvais apmeklējums paredzēts tikai brīvdienās.

Foto

Jāsaka, ka šī ir vienīgā slidotava Jūrmalā. Nākotnē paredzēts būvēt vēl vienu, bet tas būs saistībā ar citas skolas rekonstrukciju. Vēl ir iespēja slidot uz mazākām ūdenstilpnēm, bet pirms tam jāpārliecinās, kāds ir ledus stāvoklis.

Video – skaties, kādēļ ir šāda situācija Jūrmalā!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Alberts Dinters
  0

  Alberts Dinters

  Protams, ka jāpriecājas, ka ir slidotava, bet vai tiešam, aukstajā laikā, ir mega dārgi un sarežģīti uztaisīt vienkāršu slidotavu ar koka apmalēm? Zinu pilsētas, kur paši iedzīvotāji tādas izveidojuši. Pat vairākas.

  13.01.2016 12:04

 • Osis
  0

  Osis

  Aizsalušie dīķi un kanāli izskatās, ka Latvijā kļūst par privātīpašumiem. Paskatieties, kas notiek Vecgaujā!

  13.01.2016 12:01

 • Jūlija
  0

  Jūlija

  Lai priecājas, ka vispār ir. Citur Latvijā bērni slidinās pa dīķiem un ir laimīgi

  13.01.2016 11:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas