Jauns izgudrojums! Veste, kas glābj slēpotājus kā drošības spilvens

0 komentāri

Jebkurš sporta veids ir saistīts ar zināmiem riskiem un iedzīvoties traumās ir iespējams veicot jebkādas fiziskas aktivitātes. Tiesa, ziemas sporta veidu cienītāji no dažāda lieluma savainojumiem cieš šķietami biežāk.

Pagājušajā sezonā Neatliekamās palīdzības dienests saņēma vairākus simtus izsaukumu un saskārās ar dažnedažādākajām traumām – sākot ar sasitumiem un beidzot pat ar lūzumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai mazinātu slēpotāju riskus, zinātnieki Lasvegasā ir izstrādājuši īpašu vesti, kas darbojas līdzīgi kā gaisa spilvens automašīnā. Tiklīdz tiek saņemts signāls par kritienu, tā sekundes simtdaļā tā reaģē un piepūšas.

Izgudrojuma autori cer, ka tas parādīsies tirgū jau šajā sezonā un ja kādam ir interese to iegādāties, jāpiezīmē, ka vismaz šobrīd cena nav no tām lētajām – ap 1200 eiro.

Video (no 9:10)

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas