Jaunmārupes iedzīvotāji spiesti dzīvot ”polārā dienā”

4 komentāri

Ja domājat, ka polāro dienu var baudīt, aizbraucot uz Ziemeļu zemēm, jūs rūgti maldāties. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vairākas ziņas no skatītājiem, kuri stāsta, ka Jaunmārupē arī naktī ir pavisam gaišs. Kāpēc tā?

Bez Tabu sastaptie Jaunmārupes iedzīvotāji atklāj, ka šāda parādība rodas no Mārupes siltumnīcām, kur tiek audzēti gurķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Citiem šī gaisma netraucē, bet citi atklāj, ka šis apgaismojums traucē izgulēties.

Risinājums – pamatīgas žalūzijas un samierināšanās, tā ir vienīgā izeja, ko iesaka “polārās dienas” iemītniekiem.

Naktī spīd tikai vecās siltumnīcas, bet tās te bijušas jau 40 gadu, tāpēc uzņēmumā uzskata, ka viņi ir izdarījuši visu, lai apkārtējiem no viņu darbības vairāk būtu prieka nekā bēdu.

Foto

Video

4 komentāri

TOP komentāri

  • Anne
    +3

    Anne

    gurķu audzētavai blakus dzīvoju jau 20 gadus un nekad nav bijušas problēmas ar gaismu. Elementāri-aiztaisi aizkaru vai žalūziju un guli. Nav jau troksnis kurš var traucēt.

    23.02.2016 11:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas