Jaunieši nodod planšeti Jancis.lv un samaksā par remontu… Uzminiet – vai viņi to saņēma atpakaļ?

30 komentāri

Nepatīkama pieredze ar darbnīcu Jancis.lv, kurā tiek labotas tehnoloģijas, piedzīvojuši divi jaunieši Valmierā. Un, izrādās, ka viņi tādi nav vienīgie…

Pagājušajā gadā pēc tam, kad saplīsusi planšete, jaunieši ar draudzenes starpniecību nogādājuši planšeti pie Jancis.lv meistariem. Kopš tā brīža pagājis ārkārtīgi ilgs laiks, taču remontā nodotā manta joprojām nav salabota, neskatoties uz to, ka jaunieši uz darbnīcu atkārtoti devušies jau vismaz 10 reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dodoties uz Jancis.lv darbnīcu, bet šoreiz jau kopā ar Bez Tabu filmēšanas grupu, izdodas sastapt pašu saimnieku, kurš, kā izskatās, par (ne)padarīto neizjūt ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus un vēl dusmojas uz jauniešiem, ka viņi par nesaņemto tehnoloģiju internetā uzrakstījuši negatīvu atsauksmi.

Foto

Video

30 komentāri

TOP komentāri

 • siinis
  +5

  siinis

  taisnība palika muļķu loma

  31.01.2016 18:41

 • Ra
  +4

  Ra

  Tāpat neko neatrisināja haha :D Tikai sevi apkaunoja.

  31.01.2016 17:10

 • Janka
  +3

  Janka

  Tu Uldim tas zeķu mazgātājs? :D

  31.01.2016 19:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas