“Ja vajadzēs, maksāsim sodu” – tāda ir Krievijas vēstnieka atbilde uz patvaļīgi novietotajiem auto

0 komentāri

Reimersa iela, kurai tuvumā atrodas vairākas vēstniecības, kā arī valsts iestādes ir ļoti iecienīta autostāvvieta diplomātiem un citiem indivīdiem, kuri klaji ignorē satiksmes noteikumus un novieto savus spēkratus neatļautā vietā.

Bez Tabu komanda jau vairākkārt apsekojusi minēto kvartālu un ik reizi tur redzami auto, kas pārkāpjot satiksmes noteikumus novietoti neatļautā vietā. Starp pārkāpējiem ir, piemēram, vēstniecību diplomāti, kuriem, acīmredzot šķiet, ka auto sarkanā numura plāksne dod viņiem atļauju novietot auto jebkur. Taču izrādās, ka noteikumus pārkāpj arī Ģenerālprokuratūras darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Minētajā apkaimē izdodas sastapt pat Krievijas vēstnieku Aleksandru Vešņakovu, kurš sākumā šķietami izrāda savu nezināšanu par to, ka vēstniecības darbinieki pārkāpuši noteikumus, bet pēc tam nosaka: ja vajadzēs maksāt sodu – maksāsim…

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas