Ja šie koki uzgāzīsies mājai, var notikt traģēdija… Kāpēc Liepājas pašvaldība vilcinās?

3 komentāri

Liepājas nomalē privātmāju iemītniekus apdraud divi milzīgi un, iespējams, nestabili koki, kuru nogāšanās uz ēkām varētu beigties ar traģēdiju. Ko dara vietējā pašvaldība?

Cīravas ielā mītošo kundzi biedē divi milzīga paskata koki. To apkārtmērs sasniedz aptuveni 3 metrus katram, taču ūdensvada darbu dēļ daļa to sakņu ir iznīcinātas un pastāv zināmas bažas par milzīgo koku stabilitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pensionārei jau bijusi nepatīkama pieredze, kad vējš nolauza koka zarus un tie, uzkrītot turpat esošajai dzīvojamai ēkai, izpostīja tās stūri. Vietējā pašvaldība sola koku nozāģēt rudenī, taču iedzīvotāji baidās tik ilgi gaidīt – viņi ir noraizējušies, ka stiprāka vēja laikā koki vairs var neizturēt un, uzgāžoties kādai no apkārtnes mājām, ir skaidrs, ka tur nekas pāri nepaliktu…

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Dzintars.
  0

  Dzintars.

  Iestādiet veco koku vietā Kanādas kļavas.

  19.03.2016 11:06

 • Dzintars.
  0

  Dzintars.

  Malacis. Vecie koki ir jānozāģē. Jāstāda jauni un Birzīte būs skaista.

  19.03.2016 11:05

 • Leons
  0

  Leons

  Man liekas, ka līdz traģēdijai tur tālāk, nekā līdz jūrai

  16.03.2016 08:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas