Ja Itālijā ir Pizas tornis, tad pie mums – šķībi elektrības stabi…

1 komentārs

Elektrības zudumi un sabojāta sadzīves tehnika ir ikdiena kādai ģimenei ar maziem bērniem, taču līdz šim Sadales tīkls nav novērsis problēmu. Elektrības pārvadi vizuāli atgādina kaut ko līdzīgu šķībajam Pizas tornim Itālijā.

Netālu no kādas ģimenes mājām Ogres novada Ogresgalā paveras traģikomisks skats – elektrības stabi, kas atrodas starp kokiem, ir sašķiebušies, tāpēc piesieti ar drātīm, lai neapgāžas pavisam. Daudz gan šāds “risinājums” nepalīdz, jo turienes iedzīvotāji regulāri ir spiesti cīnīties ar elektrības zudumiem un šādi apstākļi nesuši zaudējumus, sabojājot sadzīves tehniku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sadales tīkls gan neko ārkārtēju šajā situācijā nesaredz, bet ir apņēmies novērst radušās problēmas. Tuvākajā laikā plānots izzāģēt elektrības stabu apkārtni, lai vējš tiem negāž virsū kokus. Tiek pieļauta arī jauna elektrības stabu ceļa izbūve, ja vien pret to neiebildīs tuvāko zemesgabalu īpašnieki.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Laura
    0

    Laura

    Mums pie mājas ir tāds elektrības skapis, kam durvju šķirba vienmēr vaļā - tur jau vairāki kaķi nelabu galu ņēmuši. Gaidīsim, kamēr kāds bērns tur ielien?

    26.02.2016 16:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas