Izrādās, ne visi Latvijā dzīvojoši cilvēki var saņemt Rimi kartes atlaides

0 komentāri

Izrādās, Rimi kartes atlaides vārda dienās nepienākas tiem klientiem, kuri vārda dienu svin 22. maijā – kalendārā neierakstīto vārdu dienā. Kā tā?

Lielveikalu tīkls Rimi aicina reģistrēt bērna vārdu vecāka Rimi kartei, lai atvases vārda un dzimšanas dienā saņemtu atlaidi. Tomēr  “karšu lietotājiem, kuru vārds nav iekļauts Latvijas Republikas oficiālajā vārda dienas kalendārā, atlaide netiek piemērota,” paredz Rimi kartes lietošanas noteikumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kā skaidro Rimi pārstāvji, šāds noteikums ir, “lai izvairītos no ļaunprātībām”. Proti, Rimi ir vieglāk kontrolēt, kuriem cilvēkiem tad ir vārda diena, ja šo cilvēku vārds ir ierakstīts kalendārā. “Pirms pieciem gadiem, kad ieviesām Mans Rimi karti, bija gadījumi, ka cilvēki mēģināja tai reģistrēt, piemēram, Vinniju Pūku, un dažādus citus neeksistējošus vārdus,” saka Rimi pārstāve.

“Ja runājam par tiem vārdiem, kas nav ierakstīti kalendārā, tad mēs tagad, kopā ar IT nodaļu, strādājam pie tā, lai mainītu noteikumus,” sola lielveikalu tīkla pārstāve.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas