Izrādās, ka, braucot pāri Salu tiltam, šoferi ik dienas šķērso arī citu Daugavu

0 komentāri

Daudziem ir pārsteigums, izdzirdot, ka Rīgā ir vairākas Daugavas, taču tā izrādās vistīrākā patiesība. Bez Tabu atklāj vairākus interesantus faktus par likteņupi.

Izrādās, ka, dodoties pāri Salu tiltam Rīgā, iedzīvotāji šķērso ne tikai Daugavu, bet arī Mazo Daugavu. Vairumam uzrunāto autovadītāju gan ir pirmā dzirdēšana, ka šajā vietā atrodas vēl viena upe, taču, raugoties kartē, tā patiešām eksistē kā lielās Daugavas kreisā sānteka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kartē ir iespējams atrast vēl vairākas citas ūdenstilpes, kuru nosaukumā ir pazīstamās likteņupes vārds. Interesanti, ka, piemēram, 20. gadsimta sākumā viena no Daugavas pietekām – Vecdaugava – ietecēja arī Baltijas jūrā, taču laika gaitā šī ieteka ir aizaugusi.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas