Izglītības iestādes teritorijā bīstama armatūra apdraud bērnus

2 komentāri

Liepājā, Ezerkrastu sākumskolas teritorijā, sadrupuši betona bloki, no kuriem vīd vairāki armatūras metāla stieņi, kas apdraud bērnu drošību, ziņo liepājniece Andželika.

“Var tikai apbrīnot audzinātājas, kuras neziņo par šo attiecīgajām iestādēm. Mans bērns vakar gandrīz krita uz šīm stieplēm. Nezinu, kā būtu beidzies, ja nebūtu laikus reaģējusi. Vai man vienīgai liekas, ka tam tā nevajadzētu būt?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu sazinājās ar Liepājas apsaimniekošanas firmu SIA “Komunālā pārvalde”, kur, kā izrādās, patiesi nebija informēti par bīstamajiem defektiem, kas tur novēroti jau pusgadu. Uzņēmuma pārstāvis Aigars Štāls sola, ka tuvāko dienu laikā armatūras stieples tikšot nogrieztas, tāpat pārredzamā nākotnē uzklāšot jaunu segumu.

“Komunālajā pārvaldē” aicina iedzīvotājus par šādiem novērojumiem nekavējoties ziņot. Tāpat raidījums Bez Tabu iesaka būt vērīgiem arī izglītības iestādes darbiniekiem.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Roberts Blass
  0

  Roberts Blass

  Atvainojiet! Mums neprecīzu informāciju sniedza ziņotājs, tomēr tekstā skaidri norādām, kurā teritorijā atrodas armatūra.

  21.04.2016 21:49

 • Nu tas tā...
  0

  Nu tas tā...

  Nofilmēta nepareizā iestāde! Šī nav sākumskola,bet gan pirmskola! Sākumskola atrodas lauku ielā 54,bet šī pirmskolas iestāde ganību ielā 122-128! Nedaudz neslavas celšana....

  21.04.2016 21:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas