Īrnieks no Sīrijas sagādā 1200 eiro lielu telefona rēķinu un pazūd “ar galiem”

2 komentāri

“Puisis iepazīstoties teica, ka ir no Sīrijas. Normāli ģērbies, ļoti pieklājīgs,” stāsta Valentīna, kas ārzemju studentam Ahmedam izīrējusi dzīvokli. Taču tagad viņa saka – viedoklis ir pilnībā mainījies, un Ahmeds esot sabojājis iespaidu par visu savu tautu.

Puisis Valentīnas dzīvoklī mitinājies trīs mēnešus, un dzīvokļa īri apmaksājusi augstskola, kurā Ahmeds studējis. Taču nelaime ir tā, ka puisis nekautrējoties izmantojis stacionāro tālruni. Rezultātā saņemtais rēķins licis Valentīnai šausmās ieplest acis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man pienāk rēķins par telefonu – es paskatījos un apsēdos. Drusciņ vairāk nekā 800 latu (1200 eiro). Uz visādām valstīm viņš sazvanījies,” stāsta Valentīna.

Foto

Pēc tam puisis no augstskolas izstājies, neatstāja nekādu kontaktinformāciju, pazuda un no Valentīnas izvairījies.

No viena cilvēka par visu tautu nevar spriest, taču Valentīnai iespaids ir sabojāts, viņa atzīst.

Video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  0

  Linda

  Kads tur brinums,tie personazi neparko nav pieradusi maksat,jo viniem tacu viss pienakas par velti.
  Un domaju,ka atradisies pasmaju antini,kuri bles,ka ne visi ir vienadi,un ar laipnu smaidu savelkomes vinus iziret savus dzivoklus....un velak pasi maksas par viniem iresmaksu,un izdzit par nemaksasanu ari nevares....jo vini tacu ir nabadzini,viniem ir mazi bernini...ka tadus var dzit uz ielas? Nu neka....

  03.02.2016 14:54

 • Jānis
  0

  Jānis

  vo, vo... šitie tikai ziediņi...

  02.02.2016 15:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas