Ir noskaidrots uzvarētājs Bez Tabu fotokonkursam – Pavasara vēstnesis!

0 komentāri

Beidzot mūs aplaimojis pavasaris – ar drošu sirdi varam teikt: Atā ziema, sveiks pavasari! Esam sagaidījuši šo gadalaiku gan pēc kalendāra (20.martā), gan pirmo pērkonu, kā arī siltāku laiku! Viss liecina par pavasari.

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem izsludināja konkursu Pavasara vēstneši. Visiem pavasara mīļiem bija tā iespēja iesūtīt savu pavasara vēstnesi- jebko, kas atgādinātu par pavasara iestāšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iesūtīto bilžu bija patiešām daudz un patiešām skaistas (skatīt galerijā)! Taču skatītājiem bija iespēja par savu mīļāko bildi balsot! Un, lūk, esam noskaidrojuši uzvarētāju.

Konkursa uzvarētāja un galvenās balvas ieguvēja (dāvanu karte 40 eiro vērtībā no grāmatu izdevniecības Jumava) – apsveicam INETU ČAIBI! Lai tiktu pie godam nopelnītās balvas jums ir divas iespējas – rakstīt uz Bez Tabu e-pastu (beztabu@tv3.lv) vai zvanīt (6 709 9090)!

Skaties visu skatītāju iesūtītos fotoattēlus “Pavasara vēstnešu” albumā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas