Ir benzīntanki, kas nenorāda dīzeļa veidus… Iespējams, tāpēc dažiem pa nakti aizsalst degvielas filtrs

2 komentāri

Doma bija laba – vakarā iepildīt degvielu bākā, lai no rīta varētu tikt pie ārsta, taču diviem jauniešiem pieredze ar to izvērtusies gaužām nelāga.

Izrādās, ka pa nakti aizsalis degvielas filtrs, un jaunieši, kuru spēkratam ir dīzelis, uzskata, ka pie vainas ir sliktā degvielas kvalitāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dīzeļdegviela atkarībā no gaisa temperatūras tiek iedalīta trīs veidos, un degvielas uzpildes stacijām tie ir jānorāda. Bez Tabu ar slēpto kameru devās uz minētu benzīntanku un pārliecinājās, ka ne viss ir tik skaisti, kā tam vajadzētu būt…

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Benzīnnieks
  +1

  Benzīnnieks

  Vajag braukt ar benzīnnieku - nekādu problēmu, ne ziemā, ne vasarā

  19.01.2016 11:57

 • Gatis
  +1

  Gatis

  Degvielas filtru sildīt ar fēnu? a ja nosprāgts uz ielas?

  19.01.2016 11:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas