Ir aizdomas, ka aiz šīm “jautrajām sejiņām” slēpjas celtnieki-dzērāji… Ko saka policija?

0 komentāri

Par celtnieku profesiju klīst dažādas leģendas, bet viens no izplatītākajiem stereotipiem ir saistīts ar alkohola lietošanu būvlaukumā. Izskatās, ka nav dūmu bez uguns…

Kāds Bez Tabu skatītājs ziņojis par aizdomīgu skatu – visai bieži vienā konkrētā vecpilsētas pārtikas veikalā redzami celtnieku drēbēs ģērbti vīrieši, kuri rīta pusē iegādājas alkoholiskus dzērienus. Skaidrs, ka dzeršana un būvniecība nav savienojamas lietas, tāpēc devāmies pārliecināties, vai tā tiešām ir patiesība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un jā – Bez Tabu slēptās kameras materiālā atklājas, ka celtnieki patiešām iegādājas grādīgo dziru. Pēdas ved uz būvdarbu laukumu turpat ap stūri un drīz vien pēc mūsu aicinājuma šajā vietā ierodas kārtībsargi, kā arī Valsts darba inspekcija, lai veiktu pārbaudi.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas