Internetā vairumā tiek tirgotas dāvanu kartes un iepirkšanās kuponi, kas patiesībā ir par brīvu!

1 komentārs

Ieraugot, ka, piedaloties konkursā, var iegūt dāvanu karti 100 eiro vērtībā, ne viens vien nolemj šādu iespēju nelaist garām. Arī Ieva intereses pēc izmēģina laimi, un dāvanu karte jau rokā. Draudzenei tiesības ir, tādēļ abas izdomājušas ievietot sludinājumu, ka bez maksas piedāvā 100 eiro dāvanu karti, taču ierauga, ka tādu sludinājumu netrūkst – tikai par tiem vēl papildus tiek prasīta nauda!

Iegādājušies nemaksājot ne centa, nu pārdod par samaksu un nodokļus, visticamāk, nemaksā! Tiesa gan, ap jauno gadu tirgoņi prasījuši krietni lielāku samaksu, nu cena kļuvusi zemāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai pārliecinātos, cik ienesīgs ir bizness: pārdot par naudu to, ko esi ieguvis bez maksas, arī raidījums Bez Tabu ievieto sludinājumu. Piedāvājam nopirkt lielveikala uzlīmes tūrisma inventāra iegādei, taču neviens tā arī nepiesakās.

Raidījums Bez Tabu sazinājās arī ar autoskolu, taču tās vadība no jelkādiem komentāriem par dāvanu kartēm vai kuponiem gan atteicās! Starp citu, prātīgi darījuši tie, kas nav uzķērušies un maksājuši par dāvanu kartēm, jo autoskolas mājaslapā var izprintēt kuponus pilnīgi bez maksas un bez konkursa!

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis skaidro, ka nav aizliegts pārdot dāvanu kartes vai citas personai piederošas mantas. Likumpārkāpums būtu, ja dāvanu kartes būtu viltotas vai ja tās (vai kādu citu mantu) privātpersona tirgotu regulāri un lielā daudzumā ar nolūku gūt peļņu, nereģistrējot saimniecisko darbību.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Maija
    +1

    Maija

    Ir aitas, ir cirpēji

    22.03.2016 17:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas