VIDEO! Smieklīgi – Bermudu divstūris kopā ar Dzīves smalkumi vadītājiem iedzied dziesmu Cāļus skaita rudenī

0 komentāri

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi skatītāji noteikti ir pamanījuši, ka ik pa laikam pie raidījuma vadītājiem Baibas Runces un Ērika Palkavnieka ciemojas viesi! Šoreiz vadītājiem studijā palīdzēja grupas Bermudu divstūris dalībnieki – Triceps un Biceps!

Šajā raidījumā vadītāji nolēmuši izbaudīt laivošanas priekus grupas Bermudu divstūris sabiedrībā! Bez jokiem un interesantiem atgadījumiem, protams, neiztikt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet tas nebūt nav viss – raidījums Bez Tabu Dzīves smalkumi šonedēļ pavadīs dienu kopā ar mūziķi Normundu Rutuli, noskaidro, ko grupas Cernival Youth dalībnieki iesaka skeitotājiem, kā arī apmeklēsim baleta izrādi!

Nenokavē, būs interesanti! Jau šovakar plkst. 20.20, kanālā TV3!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas