“Tiešām centos, lai te tiktu,” šogad Latvijas izlasē daudz debitantu!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Baiba Runce. Bez Tabu bijis viņas mīļākais raidījums, vēl pirms pati tajā sākusi strādāt. Darba dienas paiet nemanot, jo katru dienu sagaida vismaz viena neparedzēta situācija. Lai strādātu Bez Tabu, jābūt drosmīgam, apķērīgam, radošam, ar labu humora izjūtu un nenormālam, tas raidījuma žurnālistus padara atšķirīgus.

0 komentāri

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pirmajā treniņā sacīja, ka komanda čempionātam ir gatava, jo labi aizvadīts sešu nedēļu ilgais sagatavošanās posms.

Ar Latvijas izlases hokejistiem esot viegli strādāt, pirms čempionāta arī bijuši vairāki saliedēšanās pasākumi. “Esam auguši kā komanda, es ar viņiem ļoti lepojos,” pēc pirmā treniņa hokejistus uzteica Hārtlijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bobs Hārtlijs pārbaudes spēlēs jau iepazinis latviešu fanus un cer, ka līdzjutēji čempionātu apmeklēs kuplā skaitā. “Mēs zinām, ka viņi mūs atbalstīs, viņi dos spēku, lielu troksni, mēs vēlamies, lai viņi ar mums lepojas,” treneris komentē latviešu līdzjutējus.

Treneris lepojas, ka šogad izlasē ir daudz debitantu un gados jaunu hokejistu, piemēram pārbaudes spēlēs sevi labi pierādījis Uvis Jānis Balinskis. “Prieks, ka esmu tik tālu ticis, prieks, ka ir šāda iespēja, tiešām centos, lai te tiktu,” dalību savā pirmajā čempionātā komentē Uvis.

Protams, pieredzējušā hokejista Laura Dārziņa nepiedalīšanās čempionātā ir liels zaudējums, bet komandai pirmā treniņa rītā pievienojis Teodors Bļugers, kurš spēlē ASV.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas