Rūgts! Suņu kāzas Vudstokā – mīlestība, kas aizkustinās ikvienu dzīvnieku draugu!

1 komentārs

Kurš teicis, ka greznas kāzas, cēlais gājiens pie altāra un līgavas plīvurs ir tikai cilvēku privilēģija? Vudstokas dzīvnieku saiets Beverlihilsā, kas aizņēmies leģendārā mūzikas un mākslas festivāla nosaukumu, apliecina, ka tā nav! Suņu kāzas ir neatņemama festivāla sastāvdaļa katru gadu.

Visi jaunie pāri saposušies atbilstoši jaunākajām suņu modes tendencēm. Ir padomāts arī par ceremonijas muzikālo noformējumu un neizpaliek pat svinīgais zvērests, sauciens RŪGTS!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Šogad Beverlihilsā gredzenus mij 12 suņu pāru. Taču vēl simtiem četrkājaiņu te kopā ar saviem saimniekiem ieradušies, lai pozētu kamerām kā modeļi un rādītu apgūtos trikus kā cirka mākslinieki.

Festivāla apmeklētāju skaits pieaug ar katru gadu, un šogad tas jau pārsniedz piecus tūkstošus. Turklāt dzīvnieku festivāli ar nosaukumu Vudstoka jau vairākus gadus tiek rīkoti arī citos ASV štatos, Kanādā un pat Lielbritānijā.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zanda
    0

    Zanda

    SVIESTS ;D;D;D

    30.06.2016 22:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas