Rajecka un Roze ļaujas Bez Tabu izaicinājumam; Olga “spridzina”!

1 komentārs

Cik precīzas ir grupas Turaidas roze solistu Olgas Rajeckas un Uģa Rozes asociācijas par cilvēka izskatu, tikai dzirdot balsi, – to noskaidrojis raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi.

Pirmajā eksperimenta solī gan Uģis, gan Olga ir ļoti tuvu patiesībai. “Cietāki rieksts” izrādās nākamie runātāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savu balsi Turaidas rozei atrāda arī aktieris Andris Bulis. Uģim uzreiz skaidrs, ka šis ir intelektuālā darba darītājs. Tikmēr Olga iet soli tālāk. “Tas ir Andris Bulis. To taču var pa gabalu just!” eksperimenta noslēgumā priecīgi paziņo dziedātāja.

Bez Tabu: Dzīves smalkumu eksperimenta gaitu skaties video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • feini
    +1

    feini

    Uģi varu redzēt un klausīties,bet Olgu tikai klausīties,man riebjās,kā Olga uzvedās un runas dotības arī nav un laikam nesagaidīt to no viņas.Tante manā vecumā,bet galīgi ar galvu reizēm nedraudzējās!!!

    07.05.2016 19:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas