Pirms spēles “Partybus”, pēc – dejas īru krogā! Ieskaties, kā Ķelnē līksmo latviešu hokeja fani!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Baiba Runce. Bez Tabu bijis viņas mīļākais raidījums, vēl pirms pati tajā sākusi strādāt. Darba dienas paiet nemanot, jo katru dienu sagaida vismaz viena neparedzēta situācija. Lai strādātu Bez Tabu, jābūt drosmīgam, apķērīgam, radošam, ar labu humora izjūtu un nenormālam, tas raidījuma žurnālistus padara atšķirīgus.

0 komentāri

Uz vienu pasaules čempionāta spēli ierasties ar limuzīnu – tāda jau vairākus gadus ir Īrijas latviešu hokeja fanu tradīcija. Šogad līdzjutēji mērķējuši augstāk un noīrējuši autobusu!

Īrijas latviešu bariņam pievienojušies citi līdzjutēji, tāpēc arī meklēts gana ietilpīgs transportlīdzeklis. “Partybusā” līksmoja latviešu hokeja līdzjutēji no Īrijas, Anglijas un Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fani “Partybusā” sagaidīti ar sarkano paklāju un pat bārmeni, kas pasniedz atspirdzinošus dzērienus. Līdzjutēji piestāja arī Reinas krastā, lai vienotos kopīgā dejā!

Lielākā svinēšana notiek vakaros, šogad latvieši Ķelnē līksmo īru krogā. Ķelnes Četru baltu kreklu organizētājs Nomunds Jakušonoks paskaidroja, ka īru krogs ir viens no lielākajiem Ķelnes bāriem, un latviešu fanu ir tik daudz, ka bija jāizvēlas platības ziņā lielākā “tusiņu” vieta.

Vienīgais mīnuss, ka Ķelnes “Četri balti krekli” atrodas salīdzinoši tālu no arēnas, Reinas otrā krastā.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas