Pēc kāda principa savus aksesuārus izvēlas hokeja eksperts Oļegs Sorokins?

0 komentāri

Vai pēc lietām, kas cilvēkam patīk, ir iespējams noteikt, kas viņš ir!? To mēģināja noskaidrot raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītājs Ēriks Palkavnieks. Par savu stilu vairāk pastāstīs bijušais hokejists, tagad treneris un hokeja pazinējs Oļegs Sorokins.

Viņam bija jāizvēlas dažādas lietas un/vai aksesuāri, lai pēc tam psiholoģe Aina Poiša varētu mēģināt kaut ko noteikti par viņa personību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oļegam nekad nav laika, tāpēc svarīgs aksesuārs ir pulkstenis. “Nezinu, vai tas ir stilīgi, bet vairāk patīk četrkaintaini pulksteņi,” komentē bijušais Rīgas Dinamo un Latvijas izlases hokejists. Lai gan pārsvarā viņam jāģērbjas solīdi, Sorokinam patīk brīvs apģērbs.

Foto

Kādus vēl aksesuārus izvēlējās Oļegs, un ko par to teica Poiša, skaties raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas