Patmalniecei, izvēloties “dzelzs bērīti”, svarīgākais, lai tas ir smuks

0 komentāri

Modes māksliniece Elita Patmalniece sev velosipēdu izvēlējusies smukuma dēļ, savukārt deputāts Aleksejs Loskutovs – vienkāršības pēc. Ko par abām izvēlēm saka velosipēdu eksperts?

Deputāts Aleksejs Loskutovs ar velosipēdu pārvietojas katru dienu. Tiesa, pie viņa darba vietas, Latvijas Republikas Saeimas, segums nav tas piemērotākais riteņbraukšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man svarīgi, lai būtu maksimāli vienkārši. Viņam ir ļoti mazas regulēšanas vajadzības, un tas man ļoti patīk. Pilsētniekam ar trīs ātrumiem pietiek,” atzīst Loskutovs.

Elita Patmalniece savu velosipēdu paslēpusi modes namā starp sevis radītajām kleitām. Māksliniecei jau reiz bijusi rūgta pieredze ar velo zagļiem, tāpēc tagad savu “dzelzs bērīti” ļoti sargā.

“Es izvēlējos – galvenais, lai ritenis būtu smuks,” atkāj Patmalniece, kurai būtiski, ka velosipēdam nav nekā lieka.

Foto

To, cik atbilstoši abi riteņbraucēji izvēlējušies savu braucamrīkus, vērtē velosipēdu pārdevējs Edgars Kovaļenko.

Eksperts uzteic deputāta Loskutova velosipēda aprīkojumu – atstarotāju, gaismas, zvaniņu, cimdus un ķiveri. Savukārt Elitai Patmalniecei izdevies izvēlēties ļoti ērtu braucamrīku. Tiesa, pilsētas velosipēdiem ir arī kāds mīnuss – tie ir ļoti smagi un neērti pārvietošanai.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas