No sapņa par futbolistu līdz skatuvei – dueta Olas dalībnieku stāsts par populāro humorprojektu!

Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Sabīne Svitiņa. Mīl kārtību un savu darbu! Vienmēr gatava palīdzēt citiem, kaut pašai ikdienā nepietiek laika. Sabīne uzskata, ka no katra paša atkarīgs kā izvērtīsies viņa diena, tādēļ iesaka gan sev, gan citiem uz dzīvi skatīties ar pozitīvu aci!

0 komentāri

Pirms trīs gadiem skolas ēdnīcā tapušais projekts “Olas” nu jau sevi var saukt par vienu no populārākajām grupām Latvijā, izteikti jauniešu vidū! Interneta vietnē “Youtube.com” ievietotie dziesmu videoklipi katrs ir sasniedzis vairāk nekā miljons skatījumu!

Grupa “Olas” ir humorprojekts, ko abi puiši – Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks – izveidoja skolas ēdnīcā! Lai gan nosaukums sākotnēji nekādi nebija domāts saistībā ar Lieldienām, bet šogad tieši svētku laikā grupai iznāk debijas albums – “Olas ir klāt”, tādēļ abi tās dalībnieki sapratuši, ka oficiāli Lieldienas turpmāk būs arī grupas dzimšanas diena!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grupa ļoti izceļas citu vidū savu dziesmu tekstu dēļ – puiši prot arī pasmieties par nopietnām tēmām, kas nevienu neaizskar, bet liek par kaut ko aizdomāties! Daudz tiek strādāts un piedomāts arī pie dziesmu videoklipiem, lai stāsts uzrunātu pēc iespējas vairāk cilvēku!

Lai gan sākotnēji grupas dalībnieku vecāki uz humorprojektu skatījās ar bažām, tomēr tagad abi puiši atzīst, ka viņu vecāki ir priecīgi un lepni par grupas panākumiem! Grupu atzinīgi novērtē arī viņu fani!

Žanis Pavlovskis

Žanis Pavlovskis
Grupas “Olas” dalībnieks

Smieklīgi atgadījumi gadās bieži! Vienreiz, kad uzstājāmies Jelgavā, Reiks mikrofonā kliedza – Valmiera, kur ir jūsu rociņas?!

Bez Tabu puišus Lieldienās izaicināja sisties ar olām, sagatavojot atrakciju kā ruleti – dažas no olām ir vārītas, dažas jēlas! Skaties video!

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas