Mūziķei Lindai Leen ir ne tikai lieliska balss, bet arī labas foto iemaņas!

0 komentāri

Rīti spēlē īpašu lomu mūziķes ikdienā. Māksliniece mostas tā, lai varētu justies brīvi. Parasti tas ir ap astoņiem vai deviņiem no rīta. To, kāda ir Lindas Leen viena diena viņas dzīvē, skaties Sabīnes Svitiņas sagatavotajā sižetā.

Linda ceļas bez modinātāja – enerģiska un priekpilna. Viņas noslēpums – laikus doties pie miera! “Man šķiet, tie bija Bēthovena vārdi – bez rīta kafijas es esmu kā izkaltis jēra gaļas gabals,” smej mūziķe, kura uzsver, ka arī rīta cēliena maltīte jeb brokastis viņai ir pati galvenā ēdienreize dienā. “Siltākā laikā, ja nekur nedodos ēst ārpus mājas, man ir tāds kā balkoniņš, kur varu iznest galdiņu. Ziemā istabā iededzu sveces un ieslēdzu skaistu mūziku.” Šajā gadalaikā viņai patīk klausīties akadēmisku mūziku, bet vasarā tas ir kaut kas bezrūpīgāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Ārpus mūzikas Lindai ir arī divi hobiji – ceļošana un fotografēšana. “Bieži vien kalnos vai pilsētās redzu ainas kadros. Kaut kā pati esmu atklājusi tos likumus, kurus māca profesionāliem fotogrāfiem. Tas laikam sievietēm kaut kā intuitīvi ir iedots,” smejas māksliniece. Viņa akcentē, ka vieglāk ir fotografēt tās pilsētas, kurās neesi “savējais”.

To, kā tiek aizvadīta atlikusī mūziķes diena un ieskatu jaunā albuma tapšanas procesā, skaties Sabīnes Svitiņas sižetā raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas