Lilita Zatlere sapņo par 65 tūkst. vērtu auto

1 komentārs

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas turīgākajiem un sabiedrībā zināmākajiem cilvēkiem bija iespēja pirmajiem novērtēt ilgi gaidīto Mercedes-Benz E-Klases auto. Izrādās, tieši 65 tūkst. vērtais modelis ir bijušā prezidenta Valda Zatlera kundzes Lilitas sapņu auto.

Eksprezidenta Valda Zatlera kundze Lilita novērtē automašīnas eleganci un konkrēti šo baltās krāsas modeli sauc par savu sapņu auto. Savukārt eksprezidents joprojām slavē savu 2002. gadā iegādāto Mercedes E klases automašīnu. Viņa pirmā automašīna bijusi Opel Ascona 2,0 dīzelis, tiesa, par mašīnu to bijis grūti saukt. “Bet pirmā mašīna, kuru es tiešām uzskatīju par mašīnu, bija E klases Mercedes, tas bija 2002. gadā,” atzīst Zatlers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zatlera kundzes pirmā automašīna bijusi žigulis, kuru iegādājusies no kāda jūrnieka. Toreiz tas licies sapņu piepildījums. “Šodien, lai cik man bijušas mašīnas – gan japāņu, gan citādākas – es vari teikt tā: laikam tomēr esmu Mercedes fane. Ja man būs tāda iespēja, es atkal gribu atgriezties pie Mercedes,” ar atklāsmi padalījās Lilita.

Modes un dzīvesstila blogere Alina Keller atgādina, ka mode un automašīnas iet roku rokā. Un Mercedes Benz kliedz pēc elegances. Automašīnas cena – 65 tūkst. eiro.

Foto

Jaunais Mercedes-Benz E-Klases modelis tā atklāšanas pasākuma laikā vairākas reizes dēvēts par gaidītāko un inteliģentāko biznesa klases automašīnu. Pārbaudīts tuksneša svelmē un Arktikas aukstumā, radīts tā, lai autovadītājs tajā justos droši. Automobilis pats spējot uzturēt distanci, braukšanas trajektoriju un pat mainīt joslas. Turklāt tam iebūvētas dalītās gaismas, kas nozīmē, ka iespējams braukt ar tālajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucējus.

Pasākuma laikā tā viesiem gan tika dota iespēja vienīgi mersedesā iesēsties, bet ar to jau izbraukusi auto zīmola pārstāve Latvijā Benita Sadauska. “Sievietēm būs ļoti interesanta fīča – skārienjūtīgā stūre un skārienjūtīgais ekrāns. Vīriešiem savukārt – visas jaunās tehnoloģijas kopumā,” norāda Sadauska.

Deputātu Mārtiņu Bondaru galvenokārt uzrunājis drošības aspekts un, izrādās, ir Mercedes fans jau kopš bērnības: “Pirmā mašīna, kas bija tētim, bija 245. Volvo – tāds milzīgs, milzīgs. Bet otrā mašīna – 1975. gada E klases Mercedes. Un tā patiešām bija varen laba mašīna. Jo man uzbrauca virsū, sānos iebrauca viena cita automašīna, kura nobremzēja manā klēpī, un, pateicoties mersedesam, es biju sveiks un vesels.”

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Rīdzeniece
    0

    Rīdzeniece

    Zatleres kundze pastrādāt negribētu? Kauns, vesela sieviete ,bet dzīvo uz nodokļu maksātāju rēķina!

    23.04.2016 13:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas