Līga Zeļģe atzīst, ka reiz fanojusi par Magoni Burku

1 komentārs

Pārdaugavā pulcējušies gan profesionāli aktieri, gan TV šovu dalībnieki par godu Latvijā vēl nebijušam projektam – teātra izrādei uz skatuves par TV šoviem.

Izrādē Saimnieks meklē saimnieci tiekas dažādu teātru vadošie aktieri. Vairāki no viņiem atzīst, ka nevēlas palaist garām vasaru kopā ar Ģirtu Ķesteri. Pats Dailes teātra aktieris un iemīļotā seriāla UgunsGrēks zvaigzne vasaras projektus izmanto kā tikšanos ar Latvijas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saimnieks meklē sievu dalībnieks Ģirts Brumsons atzīstas, ka viņam ir pat iesauka Ķesteris, un saimniekdēls priecājas, ka beidzot ir iespēja arī klātienē satikt savu slaveno vārda brāli.

Arī šova Lauku sēta dalībniece Arta Brūvere slavenos teātra aktierus vaigā redz pirmo reizi. Meitene pārliecināta, ka aktieriem atradināt TV šovu uz skatuves izdosies ļoti labi: “Izskatās, ka viņi ir sapratuši būtību, kā ir šovos. Es domāju, ka viņi ļoti labi tiks ar uzdevumu galā un izrāde skatītājiem ļoti patiks.”

Latvijas Nacionālā teātra un seriāla UgunsGrēks aktrise Līga Zeļģe kā prātā paliekošu šovu zvaigzni min Magoni Burku. “Man viņa tiešām ļoti, ļoti patika, tāpēc ka viņa bija tik īpatnējā. Es tiešām viņai jutu līdzi,” atzīst Zeļģe.

Vairāk par vasaras izrādi Saimnieks meklē saimnieci skaties video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ērms
    0

    Ērms

    Nopietna atzīšanās, cepuri nost!

    02.07.2016 09:27

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas